Aralık 1, 2023

Ve İçerik

İçeriğin Noktası

UFO’lar ışınlanıyor mu?

UFO'lar ışınlanıyor mu?

UFO'lar ışınlanıyor mu?

Bir YouTube videosu yüzünden komplocular International Space Station (ISS)‘in üç adet uzaylı portalı yakaladığını söylemeye başladı. Ya portal ya da bulut ama, doğal olarak komplocular buna inanmak istemiyor. Bu videonun kanıt olduğunu öne sunan komplocular, NASA‘nın uzaylılar ile işbirliği içinde olduğunu ve insanlığı bilerek karanlıkta bıraktıklarını söylüyorlar.

Uzaylı meraklılarından oluşan Third Phase of the Moon, YouTube’da paylaştıkları bir NASA videosunda bu üç portalın göründüğü anda “Bunların anormal bulutlar olduğu zannetmiyorum. Yarım kürede başka yok” konuşmasını fark ediyor ve yayınlıyor. “Yakından bakarsanız bulut olduğundan emin olamıyorsunuz. Aldıkları halka formu bizi ürkütüyor. Dünya’nın atmosferinde üç garip anormallik görüyoruz. Bunlar dünya dışı olabilir mi?” gibi cümleleri duymak mümkün.

UFO’lar gerçek mi?

Bazıları ise daha da şüpheci. Bu tarz olayların son zamanlarda daha çok ortaya çıkmaya başladığını belirtenler, NASA’nın yaptığı “Lenslerde bulunan bir bozukluk” açıklamasına da inanmıyorlar. UFO incelemeden Nigel Watson ise, ISS’den gelen “UFO resimlerinin aslında uzay çöplerinin garip açılarda fotoğraflanması” olduğunu söylüyor.

 NASA’nın ISS’den yayınladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: bildirileri.com