Aralık 1, 2023

Ve İçerik

İçeriğin Noktası

Trabzonspor, İstanbul’a 4 Eksikle Gitti

Read this awesome post

Trabzonspor, İstanbul’a 4 Eksikle Gitti

Trabzonspor takımı, Süper Lig içerisinde 2022-2023 sezonunun ilk maçı olarak yerini almış olan İstanbulspor takımının müsabakası hazırlıklarını tamamlaması üzerine deplasmana hareket etti. Sezonu Süper Kupa sevinci ve sakatlıklar ile açmaya hazırlanmakta olan bordo mavililer, İstanbula 4 adet eksik oyuncu ile gitti.

Süper Lig’in son şampiyonu olarak adını yazdırmış olan Trabzonspor takımı, 2022-2023 sezonunun açılış maçı içerisinde İstanbulspor takımı ile karşı karşıya kalacak. 17 yıl sonra Süper Lig’e yükselen rakibi ile deplasman içerisinde karşılaşacak olan bordo mavililer, yarın oynanacak maçın hazırlıklarını tamamladı. Bu maç ile ilgili olan tüm detaylar ile bahis siteleri içerisinde yerini alacak.

SEZON AÇILIŞINDA 4 EKSİK

Mehmet Ali Yılmaz Tesisler içerisinde saat 13.30’da teknik direktör olarak görev yapmakta olan Abdullah Avcı yönetiminde taktik idman yapan oyuncular, saat 16.30’da Türk Hava Yolları’na ait olan özel bir uçak ile Trabzon’dan İstanbul’a hareket etti.

Sezona başlamadan hemen önce bir sakatlık kabusu yaşayan Trabzonspor takımında Marek Hamsik, Hüseyin Türkmen, tedavileri sürmekte olan Serkan Asan ve Bruno Peres, İstanbulspor kafilesinde yer almadı.

Trabzonsporun 24 isimden oluşarak yerini koruyan İstanbulspor kamp kadrosunda şu isimler yer aldı:
Uğurcan Çakır, Muhammet Taha Tepe, Kağan Moradaoğlu, Hakan Aydın, Ahmetcan Kaplan, Taha Altıkardeş, Vitor Hugo, Stefano Denswil, Eren Elmalı, Jens Stryger Larsen, Manolis Siopis, Doğucan Haspolat, Berat Özdemir, Dorukhan Toköz, Kerem Şen, Abdülkadir Ömür, Anastasios Bakasetas, Yusuf Erdoğan, Edin Visca, Jean Evrard Kouassi, Mahmoud Trezeguet, Djaniny Semedo, Emrehan Gedikli, Andreas Cornelius”